EAGLES ICE HOCKEY CLUB

OFICIÁLNA INTERNETOVá STRáNKA

Get Adobe Flash player

Aktuality

 

V septembri 2022 bude táto webová stránka ukončená. Informačné aktivity budú už iba na Facekooku. Čo sa bude dať z materiálov na tejto web stránke bude premiestnené na facebook. Ide o historické udalosti, tabuľky, fotografie z siest a videá zo zápasov. HC EAGLES bol založený na jeseň 1996 a na jeseň 2022 bude mať 26 rokov svojej existencie.

 

 

Informácie ohľadne Tromso:

dnes 12.3.20 som dostal informáciu ktorá všetko mení!!! V Tromso sú zrušené všetky zápasy vrátane našich zápasov. Aj vzhľadom k ostatným opatreniam cestu do Tromso v tomto termíne neuskutočníme ( o toto sme prišli!!! tu). Dnes 16.3.20 som dastal informáciu že let je zrušený a vynaložené prostriedky sa tak budú s poplatkom vracať. Každý účastník dostane naspäť 315,-Eur. Dnes 8.4.2020 som dostal vrátené peniaze za letenky a obratom som ich všetkým účastníkom preposlal. Prosím o potvrdenie príjmu, stačí cez SMS. Týmto je cesta do Tromsa ukončená. Či bude náhradná cesta, to sa uvidí.

 

 

Zájazd do mesta Tromsø je pripravený. Ubytovanie zabezpečené, letenky zakúpené a odovzdané budú na letisku pred odletom.(Spoločný odjazd na letisko: S pod mosta SNP ráno 19.3.20 o 8.08hod odchádza autobus spoločnosti Slovak-line do Schwechatu. Cestovný lístok zakúpite cez internet. Dobré je mať aj spitočný lístok na utorok 24.3.20 na 19.30 hod z letiska. Kto pôjde na letisko individuálne musí byť do 9.30 hod u prepážky Finnair, aby sa stihli pobaliť hokejky!!) bližšie informácie o meste TU. Mesto je cca 350 km za polárnym kruhom. Odlet bude vo štvrtok 19.3.2020 o 11.10 hod z Viedne cez Helsinki (Vanta). Prílet do Tromsø 16.30 hod. V piatok bude prehliadka univerzitného mesta (napríklad: Polar Museum, Northern Norway Art Museum, Perspektive Museum, Polaria, Arktic Cathedral, Tromso Cathedral, Tromso Bridge, Storsteinen Tromso, Prístav Tromso a dalšie...). V sobotu 21.3.2020 od 16.00 do 18.00 bude prvý zápas s mužstvom Tromso Stars  (o mužstve tu) a v nedeľu bude druhý zápas od 10.00 do 12.00 hod.  V pondelok pokračujeme osobnými aktivitami v meste aj mimo mesta napr. návšteva sobej farmy alebo zvezenie sa na psom záprahu.  V utorok 24.3.20 doobedu 11.30 odlet domov tou istou trasou s príletom do Viedne o 18.30 hod.  Ubytovanie je zabezpečené v Hoteli Skanzen Tromsø v apartmánovej časti v dvojpostelových apartmánoch v cene cca 130,-eur izba/noc - platiť sa bude osobne na mieste. Hotel je v centre mesta. V marci je v Tromso najviac snehu a najdôležitejšou výbavou sú slnečné okuliare pokiaľ bude krásne počasie. Vrtochy počasia v lokalite sú tak rôznorodé že môže pršať, alebo snežiť, alebo môže vystrájať snehová výchrica v rozmedzí teplôt +5 až -15 stupňou C (Historický priemer +1/-5). V prípade poľadovice je možné na mieste zakúpiť špeciálne návleky na topánky s protišmykovou vrstvou, (platí pre nevyhrievané chodníky v meste).Momentálne (1.3.2020) je v Tromso 1,5m snehu a stále padá. V Nórsku funguje iba bezhotovostný platobný styk, preto voziť hotovosť je zbytočné! Treba mať platnú platobnú kartu! Pre telefonovanie z Norska, alebo v rámci Norska je rovnaké ako v EU. To znamená že je v cene paušálu. Vzhľadom k tomu že Nórsko nieje členom EU, odporúčam aby si každý preveril svoju zdravotnú poistku do zahraničia a zabezpečil si prípadné pripoistenie! Bližšie informácie budem uverejňovať postupne. Zostava účastníkov: Rado Baďurík/ Jožko Izso C, Dušan Kret A, Jožko Klejna, Jaro Gregorec, Vlasto Sedláček, Peter Ištok, Lucia Čerhitová, Zdeno Ilhák, Ivan Uhlík, Martin Izso/ Katarina Izsova - kustod, Rudo Bažalička - organizátor.

 

TÁBOR 8.9.2019 Old Boys turnaj: V oklieštenej zostave po letnej prestávke bez tréningu sme urobili tieto výsledky. HC Eagles - MultiDecor 5:8 a HC Eagles - HC Tábor 1:7. Treba poďakovať všetkým ktorý sa turnaja zúčastnili bez ohľadu na vek nášho mužstva, ktorý sa s každou novou sezónou navyšuje!  

Naša zostava: Baďurík / Klejna, Ištok, J.Izso, M.Izso, Kubovič, Matejka, Roman, Gregorec

 

24.5.2019 Eagles : Španielsko (Club hielo jaca veteranos) 4:9, naše góly: Ištok, Izso, Kret, Uhlík.   Naša zostava: Farbula/ Klejna , Mislovič, Izso, Kret, Gregorec , Uhlík, Franta, Podobník, Zrubec,  Ištók, Sedláček

 

19.3.2019 Eagles : Canada 9:4, naše góly: Iszo 2, Herzan 2, Šechný 2, Babák, Petho,  Roman. Naša zostava: Baďurík/ Klejna, Mislovič - Babák, Šechný, Petho/ Kret, Ištok - Iszo, Kubovič, Herzan/ Uhlík, Ilhák - Zrubec, Lucka, Roman.

 

 7.12. 2018 Eagles - AK Bars Kazaň 3:5 (2:2,1:1,0:2) naše góly: Franta (Petho,Mislovič),Petho (Franta,Matejka), Babák (Matejka, Petho) naša zostava: Baďurík / Klejna, Prevozňak, Izso , Kret, Bereš/ Mislovič, Ištok, Petho, Matejka, Franta/ Babák, Uhlík,  Kubovič, Pukalovič, Sedláček.

 

20.10.2018 - Eagles - Old Boys Tábor 8:6, naše góly: Sedláček (Roman), Klejna (Matejka), Sedláček (Pukalovič, Mislovič), Šechný sn, Franta sn, Kubovič (Franta), Matejka  (Šechný), Gregorec (Šechný) Naša zostava: Rado/ Izso, Kret, Klejna, Šechný, Mislovič, Baďurík B.,Kubovič, Franta, Gregorec, Sedláček, Pukalovič, Matejka, Roman, 

 

26.10.2018 Eagles - Glacier Kings of Canada 8:4 (6:3, 2:0,0:1) góly: Podobník (Franta), Kubovič (Pukalovič,Gregorec), Izso (Petho), Šechný (Izso), Podobník (Franta, Sedláček), Kret (Petho,Izso), Kret (Šechný, Izso), Sedláček (Prevozňak) - Jones (Deck, Wasylkiw), Wasylkiw (Deck, Eliot), Dickie ( Kucher), Guimont (Kucher, Eliot) Hráči Kanady mali v priemere o 10-15 rokov viac a tak exhibičný zápas nemohol byť z tohto pohľadu vyrovnaný.  Naša zostava: Baďurík/ Kret, Klejna - Izso, Šechný, Petho/ Prevozňak, Mislovič- Franta, Podobník, Sedláček/ Zrubec, Ilhák - Pukalovič, Kubovič, Gregorec.

 

TÁBOR: v sobotu 8.9.2018 sme sa zúčastnili na medzinárodnom jednodňovom turnaji. Zostava: Izso, Kret, Klejna, Franta ,  Roman, Baďurík R., Baďurík B. Kubovič, Kalis, Podobník, Mrkvička, Ondra. Naše zápasy: Eagles-HC Praha 6:2, Eagles - Tábor B 3:3, Eagles - Tábor A 4:10. V poslednom zápase nás zdolala únava a tak sme v posledných desiatich minutách dostali 6 gólov. Obsadili sme 3. miesto.

V príprve je ku desiatemu výročiu prvého turnaja v Las Vegas, taktiež zaujímavá cesta za polárny kruh do Nórska do mesta Tromso. Pokiaľ sa s miestnym Old Boys Tromso dohodnem, predpokladaná cesta za asi dvoma priatľskými zápasmi, by sa uskutočnila buď na jeseň alebo na jar blížiacej sa sezóny. Cieľom je vidieť ostrovné mesto Tromso ležiace medzi fjordmi a prekrásnu Nórsku krajinu.

  

KOŠICE: Turnaj 22.4. až 24.3.2018. Zostava: Petrilák-1, Baďurík-60  / Klejna-24, Štamberský-55, Richter-59, Ilhák-47, Prevozňak-6/ Kret-10, Gregorec-15, Kubovič-21, Roman-3, Lucka-32,  Vrábel-9, Segľa-25, Karčák-7, Horvath-82/60.

Výsledky zápasov: Štvrtok Eagles-Skalica 4:3, Eagles-Dolný Kubín 3:7, Piatok  Eagles-Praha 5:8, Eagles-Michalovce 3:3, Sobota - Eagles-Czech Predators Ostrava 5:3, Eagles-Windsor Knights London 10:2. Celkove sme obadili 7 miesto. Náš hráč Lukáš Horvath bol vyhlasený najlepším strelcom turnaja - 13 gólov! Podrobnosti: na www.iihc.sk

 

Časový harmonogram zápasov tu.

Súpiska mužstva tu.

 

Petrohrad: Dostali sme pozvánku na Arktica cup do Petrohradu. Dňa 3.11.2017 sa rozhodlo že turnaj bude odložený a nový termín nám bude včas oznámený. Bolo nám oznámené že turnaj sa možno uskutoční na jar 2018, možno až v Máji. V prípade že by to tak bolo, dáme prednosť Petrohradu pred Soči. Predpokladám že pôvodné podmienky zatiaľ ostávajú. Platit by sme si mali iba cestu a víza. Priemerny vek hračov 40+, brankáry 35+. Nakoľko bude konanie turnaja stanovené neskôr, tak iba naša predbežná zostava: Vlado Kalis, Jožo Klejna, Martin Mislovič, Jožo Izso, Martin Izso, Dušan Kret, Zdeno Ilhák, Rasťo Páleník, Braňo Varga, Ivan Uhlík, Jaro Gregorec, Vlasto Sedláček, Jožo Adámek, Roman Weber, Martin Styk, Peter Skurák +2...www.arcticcup.org priložený plakát tu pôvodná pozvánka na turnaj tu.

 

Soči: Žiaľ bohu pre vysoké náklady na cestu sa turnaja v Soči nezúčastníme.

  


 

- Od štvrtka 30.3 do soboty 1.4.2017 sme sa zúčastnili 18. ročníka medzinárodného turnaja v Košiciach.  Výsledky našich zápasov: Štvrtok 30.3. Eagles - Káčátka Praha 7:4 Eagles - Čierne Vrany Košice 2:6 , Piatok 31.3. Eagles - Tigers Michalovce 2:6, Eagles - Czech Nights Predators 1:4, sobota 1.4. Eagles - Lions Humenne7:2, Eagles - KIA Panthers Žilina 7:8. Cenu pre najproduktívnejšieho hráča celého turnaja získal náš Michal Klejna 15 bodov ( 9 + 6 )

 Naša zostava :Baďurík, Farbula  / Kret, Izso, Uhlík, Prevozňak, Richter, J. Klejna, M. Klejna, Vrábel, Šturc, Žák, Szabo, Milovčík.

- Vo štvrtok 6.4.2017 sme odohrali exhibičné stretnutie s tímom z Kanady s priemerným vekom mužstva 68 rokov. Naša zostava bola podstatne mladšia (priemer 52 rokov) po odčítaní gólov našich hráčov, mladších ako 50 rokov, vyšiel diplomatický výsledok 7:4 pre Eagles. Naši najproduktivnejší hráči: Izso, Šechný a Bereš všetci po 4 bodyZostava Eagles: Farbula/  Bažalička,  Klejna, Gregorec, Uhlík, Ilhák, Izso, Kret, Sedláček, Bereš, Šechný, Čerhitová,  Baďurík, Sládek, (KTO MÁ ZÁUJEM O SADU  FOTOGRAFIÍ 504 KUSOV, NECH MI  POŠLE SVOJU ADRESU)

BRATISLAVA: 20.1.2017- exhibičný zápas - EAGLES : Voyageurs CANADA 10:4 (2:3,5:0,3:1)góly: Šechný ( Bereš, gregorec ), Kret (Izso), Bereš (klejna), roman (kubovič), zrubec (kret), lucia cerhitová (šechný, ilhak), kret (matejka), ilhák (kret), izso (matejka), šechný (lucia cerhitová) - mc ostrich, frotten (stewart), charos (johnson), johnson. vylučený: 2:3, presilovky: 1:0.cca 5000 divákov na you tube.

 


MOSCOW 22.9-25.9.2016 Miškin Cup: Naša zostava:  Michal Farbula, Rado  Baďurik, Vladislav Kalis/ Jozef Izso, Dušan Kret, Martin Izso, Jozef Klejna, Braňo Baďurík/ Milan Čárský, Peter Kubovič, Jozef Adámek, Martin Mislovič, Ivan Uhlik/ Bohuš Dobrík, Filip Richter, Jaroslav Gregorec, Jozef Migaš, Pavol Seker, Erik Kunert-zranený, necestuje/ R. Bažalička - trenér, Katarina Izsova -terapeut, Henrieta Izsová - zdravotník, Richard Gábor -kustod. Priemerný vek skúseného tímu 43 rokov   
Na turnaji sme odohrali štyri pre nás ťažké zápasy z mužstvami o jednu až dve generácie mladšími, profesionálnymi mužstvami čo nás stálo lepšie výsledky. S naším vekovým priemerom 43 rokov sme  proti 15 až 25 ročným nemali šancu.  Avšak spoznať mesto sa nám podarilo. Celkovo sme  s cestou do Moskvy spokojný.

 

 

 

Sezóna 2021/2022Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2021/22

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 16.10.2021 WHITE : RED 3:1  2:5   
2. So - 23.10.2021 WHITE : RED 4:2  7:2   
3. So - 30.10.2021 WHITE : RED      Tréning zrušený - dušičky/ prázdniny
4.  So - 06.11.2021 WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov (12)
5.  So - 13.11.2021  WHITE : RED 7:2  6:1   minimum 13 hráčov
6.  So - 20.11.2021  WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov (10)
7.   WHITE : RED      Od 25.11.2021 pre núdzový stav sú všetky tréningy zrušené až do odvolania!
8. SO - 22.01.2022  WHITE : RED 2:2  6:5   Prvý tréning od ukončenia Lock down!
9. SO - 29.01.2022  WHITE : RED 3:4  2:4   
10. SO - 05.02.2022  WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov
11. SO - 12.02.2022  WHITE : RED 3:5  3:10   
12. SO - 19.02.2022  WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov
13. SO - 26.02.2022  WHITE : RED 0:3  2:3  
14. SO - 05.03.2022  WHITE : RED 4:2  7:3   
15. SO - 12.03.2022 WHITE : RED 2:4   3:2  
16. SO - 19.03.2022  WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov
17. SO - 26.03.2022 WHITE : RED 2:4  2:3  
18. SO - 02.04.2022 WHITE : RED 1:4   1:2  
19.  SO - 09.04.2022 WHITE : RED 3:3   6:2  
20. SO - 16.04.2022 WHITE : RED  -  Velká noc, nehrá sa
21.  SO - 23.04.2022 WHITE : RED      Tréning zrušený - málo hráčov
22. SO - 30.04.2022  WHITE : RED 4:2   0:4  keniec sezóny
23.          
24.          

 

Sezóna 2020/2021Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2020/21

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 10.10.2020 WHITE : RED 4:0  1:0   Bol to iba jediný tréning v sezóne 2020/2021 z dôvodu uzavretia štadiona

 

 

Sezóna 2019/2020Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2019/20

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 05.10.2019 WHITE : RED 3:3  6:3  
2. So - 12.10.2019 WHITE : RED      Tréning sa neuskutočnil pre malý počet hráčov.
3. So - 19.10.2019 WHITE : RED 1:2  1:3   
4. So - 26.10.2019 WHITE : RED 3:4  5:1   
5. So - 02.11.2019 WHITE : RED      Tréning sa neuskutočnil pre malý počet hráčov.
6. So - 09.11.2019 WHITE : RED 2:3  5:2   
7. So - 16.11.2019 WHITE : RED 1:5  3:5   
8. So - 23.11.2019 WHITE : RED 2:2  2:1   
9. So - 30.11.2019 WHITE : RED       Tréning sa neuskutočnil pre malý počet hráčov.
10. So - 07.12.2019 WHITE : RED 2:1  3:1   
11. So - 14.12.2019 WHITE : RED       Tréning sa neuskutočnil pre malý počet hráčov.
12. So - 21.12.2019 WHITE : RED 4:1  2:6   
13. So - 28.12.2019 WHITE : RED       Z dôvodu sviatkov trénig zrušený
14. So - 04.01.2020 WHITE : RED 2:7   3:3  Plný dom - 20 hráčov na tréningu!
15. So - 11.01.2020 WHITE : RED 0:1 4:3  
16. So - 18.01.2020 WHITE : RED 2:2   4:2  
17. So - 25.01.2020 WHITE : RED 5:3  2:2   
18. Ne - 01.02.2020 WHITE : RED 2:2  1:3   
19. So - 08.02.2020 WHITE : RED 4:3  4:2  
20. So - 15.02.2020 WHITE : RED 2:1   6:3   
21. So - 22.02.2020 WHITE : RED 2:3  3:2   
22. So - 29.03.2020 WHITE : RED 3:2  6:3   Plný dom - 20 hráčov na treningu!
23. So - 07.03.2020 WHITE : RED 2:2  4:1   
24. So - 14.03.2020 WHITE : RED      Tréning sa pre Covid19 neuskutočnil!!!
25. So-21.3.2020, Ne-22.3.2020 TROMSO STARS : HC EAGLES  0:0  0:0   Cesta do Nórska sa pre Covid19 neuskutočnila.

 

 

Sezóna 2018/2019Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2018/19

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 03.11.2018 WHITE : RED 6:0  4:1   
2. So - 10.11.2018 WHITE : RED 4:1  3:3   
3. So - 17.11.2018 WHITE : RED 4:2 0:0   
4. So - 24.11.2018 WHITE : RED 2:4 2:3   
5. So - 31.11.2018 WHITE : RED 2:2  5:2   
6. So - 15.12.2018 WHITE : RED 1:3 5:3  
7. So - 05.01.2019 WHITE : RED 2:2  2:3   4 góly Ondra Matejku rozhodli v prospech červených
8. So - 12.01.2019  WHITE : RED 2:3  2:3  Mimoriadny výkon Peťa Kuboviča pomohol červeným vyrovnať stav zápasov na 6:6. Bielim citelne chýba Dušan Kret, ktorý je dlhodobo na listiene zranených!
9. So - 19.01.2019  WHITE : RED 5:2  0:4   
10. So - 26.01.2019  WHITE : RED 2:7  12:4   Rekord v počte nastrielaných gólov v jednom zápase za posledných 5 rokov
11. So - 02.02.2019 WHITE : RED 5:3  3:5  
12. So - 09.02.2019 WHITE : RED 4:1  0:2   
13. So - 16.02.2019 WHITE : RED      Pre malý počet hráčov sa tento tréning ruší!!!
14. So - 23.02.2019 WHITE : RED 6:3  3:4   
15. So - 02.03.2019 WHITE : RED 2:3  2:3   
16. So - 09.03.2019 WHITE : RED 5:1  4:2  
  UT - 19.03.2019 Eagles : Canada 9:4    góly: Iszo2, Herzan2, Šechný2, Petho, Babák, Roman   
  Pi - 24.05.2019 EAGLES : Espaňol 4:9     góly: Ištok, Izso, Kret, Uhlík

 

Sezóna 2017/2018Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2017/18

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 07.10.2017 WHITE : RED 5:1  4:3   
2. So - 14.10.2017 WHITE : RED      tréning zrušený
3. So - 21.10.2017 WHITE : RED 1:2  4:2   
4. So - 28.10.2017 WHITE : RED 2:5  4:4   
5. So - 04.11.2017 WHITE : RED 5:0 6:4   
6. So - 11.11.2017 WHITE : RED 2:4  6:4   
7. So - 18.11.2017 WHITE : RED 1:1  5:0   
8. So - 25.11.2017 WHITE : RED 4:2  1:5   
9. So - 02.12.2017 WHITE : RED 5:3  2:2   
10. So - 09.12.2017  WHITE : RED  10:3  6:1   WHITE vek 56 až 65 - RED 26 až 42, rozhodol prístup, fyz. kondicia a to že červeným chýbali traja klúčoví hráči!
11. So - 16.12.2017 WHITE : RED 6:2  4:4   
12. So - 23.12.2017 WHITE : RED 2:3  6:1  
13. So - 30.12.2017 WHITE : RED 2:2  3:2  
14. So - 06.01.2018 WHITE : RED 1:3  4:4   20 hráčov
15. So - 13.01.2018 WHITE : RED 2:2   2:4  
16. So - 20.01.2018 WHITE : RED 2:4   3:6   
17. So - 27.01.2018 WHITE : RED 0:1   2:0  najlepší trening sezóny, rozhodla vždy iba jedna chyba na každej strane
18. Ne - 04.02.2018 OLD BOYS Tábor : HC Eagles   0:6 (0:4,0:0,0:2)  Góly: Izso 2, Bereš, Kret, Šechný,Mislovič
19. So - 10.02.2018 WHITE : RED 2:2  3:1   najmenej hráčov v sezóne 11!
20. So - 17.02.2018 WHITE : RED 4:2  1:2   
21. So - 24.02.2018 WHITE : RED 3:3  5:2   
22. So - 03.03.2018 WHITE : RED 3:0  5:5   
23. So - 10.03.2018 WHITE : RED 2:2  3:3   modelované zápasy - tím do turnaja v Košiciach RED - ostatný hráči WHITE
24. So - 17.03.2018 WHITE : RED 4:1  2:2   modelované zápasy - tím do turnaja v Košiciach RED - ostatný hráči WHITE
25. So - 24.03.2017 Turnaj KOŠICE      Obsadili sme 7. miesto - čítaj v aktualitách hore

 

Sezóna 2016/2017Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2016/17

Tréning Dátum HC EAGLES game 1 game 2 Poznámka
1. So - 10.09.2016 WHITE : RED  3:2 2:0  
2. So - 17.09.2016 WHITE : RED 3:5 0:6  
3. So - 01.10.2016 WHITE : RED 2:4 4:2  
4. So - 08.10.2016 WHITE : RED 5:4 5:1  
5. So - 15.10.2016 WHITE : RED 3:2 2:3  
6. So - 22.10.2016 WHITE : RED 3:4 4:3  
7. So - 29.10.2016 WHITE : RED 1:0 4:0  
8. So - 05.11.2016 WHITE : RED 1:2 2:2  
9. So - 12.11.2016 WHITE : RED 3:1 3:2  
10. So - 19.11.2016 WHITE : RED 2:1 1:1  
11. So - 26.11.2016 WHITE : RED 2:2 4:4  
12. So - 03.12.2016 WHITE : RED 2:3 5:2  
13. So - 10.12.2016 WHITE : RED 5:4 2:4  
14. So - 17.12.2016 WHITE : RED 1:3 3:1  
15. So - 07.01.2017 WHITE : RED 2:2 4:3  
16. So - 14.01.2017 WHITE : RED 4:4 6:2  
17. So - 28.01.2017 WHITE : RED 3:5 3:3  
18. So - 04.02.2017 WHITE : RED 2:2 1:5  
19. So - 11.02.2017 WHITE : RED 1:5 4:3  
20. So - 18.02.2017 WHITE : RED 1:1 3:1  
21. So - 25.02.2017 WHITE : RED 5:6 4:2  
22. So - 04.03.2017 WHITE : RED 3:3 6:1  
23. So - 11.03.2017 WHITE : RED 2:7 2:2  
24. So - 18.03.2017 WHITE : RED 2:4 6:8  
25. So - 25.03.2017 WHITE : RED 1:2 2:1  

 

Sezóna 2015/2016Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2015/16

Tréning Dátum HC EAGLES zápas 1 zápas 2 Poznámka
1. So - 19.09.2015 WHITE : RED 0:2  5:3   
2. So - 26.09.2015 WHITE : RED 7:4 4:4  
3. So - 10.10.2015 WHITE : RED 2:4 4:3  
4. So - 17.10.2015 WHITE : RED 6:4 5:2  
5. So - 24.10.2015 WHITE : RED 2:0 6:3  
6. So - 07.11.2015 WHITE : RED 5:2 3:1  
7. So - 14.11.2015 WHITE : RED 3:3 5:0  
8. So - 21.11.2015 WHITE : RED 3:4 5:2  
9. So - 28.11.2015 WHITE : RED 6:1 8:0  
10. So - 05.12.2015 WHITE : RED 3:2 2:2  
11. So - 12.12.2015 WHITE : RED 3:2 8:4  
12. So - 19.12.2015 WHITE : RED 2:2 3:6  
13. So - 02.01.2016 WHITE : RED 2:3 2:4  
14. So - 09.01.2016 WHITE : RED 2:0 2:3  
15. So - 16.01.2016 WHITE : RED 2:2 1:1  
16. So - 23.01.2016 WHITE : RED     Krasokorčulovanie
17. So - 30.01.2016 WHITE : RED 0:5 7:7 Hokejova hala Hamikovo
18. So - 06.02.2016 WHITE : RED 3:4 0:4    
19. So - 13.02.2016 WHITE : RED 3:1 2:4  
20. So - 20.02.2016 WHITE : RED 1:5 1:4  
21. So - 05.03.2016 WHITE : RED 0:2 4:0  
22. So - 12.03.2016 WHITE : RED 2:2 6:0  
23. So - 19.03.2016 WHITE : RED 4:2 3:2  
24. So - 26.03.2016 WHITE : RED 2:4 2:2  
25. So - 09.04.2016 WHITE : RED 1:3 2:0  
26. So - 16.04.2016 WHITE : RED      Turnaj ku 20-temu výročiu vzniku HC Eagles

 

Turnaj RANDEZVOUS EAGLES 2016 - Hamuliakovo 16.4

Zápas Mužstvá Výsledok Umiestnenie
1. Skalica : Rakusko 5:2

1. HK36 Skalica 6 bodov

2. Rakusko 4 body

3. HC Eagles Bratislava 2 body

4. Topolčany 0 bodov

2. HC EAGLES : Topolčany 6:1
3. Skalica : Topolčany 10:4
4. Rakusko: HC EAGLES 4:1
5. Topolčany : Rakusko 1:6
6. HC EAGLES : Skalica 2:4

 

Sezóna 2014/2015Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený  - sezóna 2014/15 

Tréning Dátum HC EAGLES zápas 1 zápas 2 Poznámka
1. So - 06.09.2014 WHITE : RED 2:4 3:3  
2. So - 13.09.2014 WHITE : RED 3:4 1:5  
3. So - 20.09.2014 WHITE : RED 4:3 7:1  
4. So - 27.09.2014 WHITE : RED 2:1 4:0  
5. So - 04.10.2014 WHITE : RED     tréning zrušený
6. So - 11.10.2014 WHITE : RED 5:4 4:0  
7. So - 18.10.2014 WHITE : RED 5:6 7:1  
8. So - 01.11.2014 WHITE : RED 1:4 3:6  
9. So - 08.11.2014 WHITE : RED 5:4 5:1  
10. So - 15.11.2014 WHITE : RED 4:4 5:1  
11. So - 22.11.2014 WHITE : RED 2:2 2:2  
12. So - 06.12.2014 WHITE : RED 6:2 4:1  
13. So - 13.12.2014 WHITE : RED 1:1 2:2  
14. So - 20.12.2014 WHITE : RED 4:3 2:2  
15. So - 10.01.2015 WHITE : RED 4:5 4:1  
16. So - 17.01.2015 WHITE : RED 4:5 1:7  
17. So - 24.01.2015 WHITE : RED 1:5 6:4  
18. So - 31.01.2015 WHITE : RED 2:2 4:4  
19. So - 07.02.2015 WHITE : RED 2:5 10:2  
20. So - 14.02.2015 WHITE : RED 4:4 1:5  
21. So - 21.02.2015 WHITE : RED 2:6 3:2  
22. So - 28.02.2015 WHITE : RED 4:3 3:7  
23. So - 07.03.2015 WHITE : RED 3:1 4:2  
24. So - 14.03.2015 WHITE : RED 3:1 3:0  
25. So - 28.03.2015 WHITE : RED 5:3 5:3  
26. So - 04.04.2015 WHITE : RED 3:4 1:4  
27. So - 11.04.2015 WHITE : RED 1:1 5:1  
28. So - 18.04.2015 WHITE : RED 2:5 4:1  
29. So - 25.04.2015 WHITE : RED 2:1 2:2  

 

Výsledky zápasov - sezóna 2014/15 

Dátum Mužstvá
Domáci : Hostia
Výsledok  Poznámka
25.10.2014 Graz Mighty Moose : HC EAGLES 3:10 naše góly: Kunert 2, Šechný 2, Izso 2, Kret 2, Matejka a Kubovič. (Foto)
29.11.2014 Žilina KIA : HC EAGLES 10:5  naše góly: Matejka 2, Balog 2, B. Baďurík 1
19.03.2015 HC EAGLES : TORONTO Balm Beach

4:9 (3:7,1:0,0:2) 

naše góly: Herzan 2 (Izso, Izso), Franta 1 (Pukalovič), Richter 1 (Izso) nezachitily sme začiatok zápasu a vo štvrtej minúte bolo 0:3. Hru sme postupne proti výbornému súperovi vyrovnali, ale manko nám už dorovnať do konca zápasu nedovolil (Foto
02.05.2014 HC EAGLES : CERN 4:1  

 

Turnaj RANDEZVOUS EAGLES 2015 - Bratsislava 21.3 (Foto)

Zápas Mužstvá Výsledok Umiestnenie
1. Skalica : Canada 4:2 

 1. HK36 Skalica                           6 bodov,   +9

 2. HC Eagles Bratislava                6 bodov,   +8

 3. HC Topolčany                          6 bodov,   +5

 4. Canada Toronto Balmy Beach   0 bodov

2. HC EAGLES : Topolčany 3:0 
3. Skalica : HC EAGLES 5:2 
4. Skalica : Topolčany 0:1 
5. Topolčany : Canada 4:1 
6. HC EAGLES : Canada 3:1 Sezóna 2013/2014Výsledky previdelných treningových sobotných zápasov v rámci Eagles: Biely vs. červený - sezóna 2013/14

Tréning Dátum HC EAGLES zápas 1 zápas 2 Poznámka
1. So - 05.10.2013 WHITE : RED 7:3 8:1  
2. So - 12.10.2013 WHITE : RED 5:3 6:3  
3. So - 19.10.2013 WHITE : RED 0:3 3:2  
4. So - 09.11.2013 WHITE : RED 2:4 0:3  
5. So - 16.11.2013 WHITE : RED  2:1  4:1  
6. So - 23.11.2013 WHITE : RED  3:6  6:2  
7. So - 07.12.2013 WHITE : RED 3:2  8:3  
8. So - 14.12.2013 WHITE : RED 5:5  2:1  
9. So - 21.12.2013 WHITE : RED 4:6  2:3  
10. So - 04.01.2014 WHITE : RED 7:3  5:4  
11. So - 11.01.2014 WHITE : RED 3:2  4:6  
12. So - 18.01.2014 WHITE : RED 2:3  1:5  
13. So - 25.01.2014 WHITE : RED 4:3  8:2  
14. So - 01.02.2014 WHITE : RED 3:4  3:1  
15. So - 08.02.2014 WHITE : RED 3:10  3:6  
16. So - 15.02.2014 WHITE : RED 4:2  3:3  
17. So - 22.02.2014 WHITE : RED 4:6  3:5  
18. So - 01.03.2014 WHITE : RED 5:2  4:3  
19. So - 15.03.2014 WHITE : RED 3:7  1:6  
20. So - 22.03.2014 WHITE : RED 8:2  4:7  
21. So - 29.03.2014 WHITE : RED 1:3  2:3  
22. So - 05.04.2014 WHITE : RED 1:2  1:4  
23. So - 19.04.2014 WHITE : RED 4:4  4:0  
24. So - 26.04.2014 WHITE : RED 4:1  3:3  

 

Výsledky zápasov - sezóna 2013/14 

Dátum Mužstvá
Domáci : Hostia
Výsledok  Poznámka
19.09.2013 HC EAGLES : Slov. Sporitelňa 5:4  
21.09.2013 HC EAGLES : AK Bars Kazaň 5:1  
26.10.2013 HC EAGLES : OTTAWA CANUCKS 4:2  
02.11.2013 HC EAGLES : CANADA RE/MAX 6:2  
30.11.2013 HC EAGLES : Výber VW Slovakia 7:4  
28.12.2013 HC EAGLES : HC BRNO 2:1  
28.12.2013 HC EAGLES : HC HLUBOKÁ 3:5  
28.12.2013 HC EAGLES : KUKYBOYS ČB  3:1  
08.03.2014 HC EAGLES : Výber VW Slovakia  8:1  
06.04.2014 HC EAGLES : CANADA, TUBBERS NANAIMO 8:4  

 

Turnaj RANDEZVOUS EAGLES 2014 - Bratsislava 12.4

Zápas Mužstvá Výsledok Umiestnenie
1. Canada : HC EAGLES 0:2
  1. HK 36 Skalica (9 points)
  2. HC EAGLES Bratislava (6 points)
  3. Nanaimo Tubbers, Canada (3 points)
  4. HC Topločany (0 points)
2. Topločany : Skalica 2:3
3. Canada : Skalica 3:5
4. Canada : Toločany 3:2
5. HC EAGLES : Topolčany 2:1
6. HC EAGLES : Skalica 1:3